Sipahi Otomotiv Hakkında

Sipahi Otomotiv Hakkında

Sipahi otomotiv Ali Sipahi öncülüğünde Uşak Merkezli olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana kendini sürekli yenilemiş ve geliştirmiştir.

Bu gelişim ve başarı Bosch yetkili servisi olmasıyla doğru orantılı olarak kendini göstermektedir.
 
Bir firmanın olmazsa olmazı benimsemiş olduğu ilkeleri ve sunduğu hizmetidir. Hizmet ve işleyişimizle rakiplerimizden bir adım önde varlığımızı sürdürmekteyiz. Bu anlamda sürekli olarak kendimizi ve firmamızı yenilemekte ve çıkan gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Bu anlamda kendimizi “güven ve yenilikçi” olarak nitelendirmekteyiz.
 
Neden Sipahi Otomotiv
Firma olarak bizim için öncelik müşterilerin memnuniyetidir. Bu memnuniyeti etkili iletişim ve bunun yanında kaliteli hizmetimiz ile sağlamaktayız.
 
Günümüzde pek çok araç firması varlığını sürdürmektedir. Araç sahiplerinin bu noktada seçici olması çok normal bir durumdur. Öncelikle firmamız “Seçili Bosch” firmalarından biridir. Bu kadar firmanın içinde başarılı bir şekilde etkinliğimizi devam ettirmemiz kendimizi bu şekilde tanımlamamıza olanak tanımıştır.
 
Dev kadromuz ve donanımlı ekipmanlar ile araç bakım hizmetlerini son derece kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanında araçların bakımı ve onarımı dışında müşteri memnuniyeti bizim önceliklerimiz arasındadır.
 
Müşterilerin mutlu bir şekilde firmamızdan ayrılmasının sebepleri arasında doğru bilgi akışı ve güler yüz kendini göstermektedir. Araç sahiplerinin aklındaki her soruyu hızlı ve doğru bir şekilde cevaplamakta ve bu şekilde başarımıza başarı eklemekteyiz. Bu nedenle firmamız her anlamda rakiplerinin önüne geçmektedir.